Ekinciler Nakliyat firmasının kuruluşu 1999 dayanmaktadır. Erdal Ekinciler tarafından kurulan nakliyat firması İstanbul merkezli olup tüm Türkiye’de ev ofis taşıma hizmetleri sunmuştur.

Kurulduğu günden beridir profesyonel hizmet anlayışına uyan ve bunu uygulayan en iyi şirketlerdendir. Bu yüzden Ekinciler müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firma olmayı yılar yılı sürdürmüştür. Bu sayede günümüzdeki konumu ve liderliği en iyi şekilde hak etmiştir.

Ekinciler Nakliyat Bostancı evden eve nakliyat hizmetlerini uzun yılardır veren bir firmadır. Bu yüzden bölgede birçok kişinin ev ve ofis taşıma hizmetinde rol oynamıştır.

Hizmetlerini profesyonel tecrübeli ekipleri ile veren Ekinciler eşya paketleme ve ambalajlama konusunda en iyi malzemeleri kullanmaktadır. Sorunsuz nakliyat hizmetini garantisini veren en iyi firmayız. Ekinciler Nakliyat eşyaların tamamen güvenli taşınması için en iyi hizmeti verir.

bostanci-evden-eve-nakliyat Hakkımızda
Bostancı evden eve nakliyat

Ekinciler Nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Sahip olduğu konumu arkasında mutlu müşteriler bırakarak elde etmiştir. Bu yüzden bu konumu korumak ve firmaya yakışır hizmet vermek için sizi memnun edecek en iyi süreçleri yaratıyoruz.

Hizmetlerimizde mağduriyet uğratmamak için eğitimli ve profesyonel ekipler ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca eşyaların güvenliği ve en iyi şekilde taşınması içinde en iyi malzemeleri kullanmaktayız.

Ekinciler Nakliyat sigortalı nakliyat hizmetleri ile İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen nakliyat firmaları arasındadır. Verdiğimiz hizmetlerde kalitenin ve profesyonel en iyi şekilde sizlere yansıtıyoruz. Fakat verdiğimiz hizmetlere karşılık en ekonomik fiyatları sunuyoruz.